Tipy na výlety v okolí Ella (Srí Lanka)

V okolí Ella je pár turistických míst, kam všichni míří. Jedno je little Adam's peak, další třeba Nine Arch's bridge. Tak jsme si taky trochu zaturtistili a šli na typická turistická místa. Na little Adam's peaku jsou prý 3 kopečky. To nás ale překvapilo, protože my jich našly 6. Většině turistů ale očividně stačilo navštívit jen ty 3. Musím ale určitě doporučit. My třeba po cestě potkaly tak 12 Čechů z asi 30 lidí celkem 😀 Jedna holčina prej „ahoj, já tě znám z Pardubic, kde's přednášela“ 😀 To jsou mi náhody!

Kousek odsud je taky známý most. Nic tam není, jen ten most. Když už jsme se vrhly do toho turistnění, tak jsme si zkusily to,co všichni ostatní, aneb počkat na to,až po tom slavném mostě projede vlak. No čekaly jsme na něj dvě hodiny… jako…proč to lidi normálně dělaj? 😀 Čekaj na vlak, aniž by s nim jeli.. 😀 Asi kvůli tý fotce, no tak jsme si ji udělaly taky, ale to už na nás bylo z typicky turistického opojení nějak moc, tak jsme se zas vydaly mezi místní. Jako první jsme si stoply tuktuka a vzápětí dva rusy na motorkách.

Na doporučení jsme po pár dnech v džungli vyrazily z Ella do Nuwara Eliya, mezi dva národní parky uprostřed Srí Lanky. Fotky a více v příspěvku na Facebooku.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..