Pojďme dělat to, po čem toužíme nejvíc

Když něco opravdu chceš, tak se za tím rozběhni. Popadni to a makej na tom, každý den. Mluv o tom s lidmi, inspiruj se od lidí se stejným myšlením, nastav si to jako tapetu na mobilu, na na noťasu. Je jen opravdu málo lidí, ke kterým věci chodí sami. Většina si pro to musí dojít a makat na tom. Zjišťovat informace, chodit na školení, číst knížky, články, zkoušet a padat a zase zkoušet. Mluvit a mluvit a mluvit o tom s ostatníma.

A co víc, když se soustředíte 100% na váš cíl, nemáte najednou potřebu ani čas se porovnávat s ostatníma. Nemáte potřebu hejtovat ostatní. To, co je pro vás dobrý, toho si přitáhněte co nejvíc a na to se zaměřujte. Tím si plňte hlavu, myšlenky.

Čím víc budeme setrvávat ve špatných myšlenkách a obavách, tím míň toho uděláme. Naučme se zastavovat depresivní, toxický, ubližující, ukřivděný, stěžující si myšlenky a vědomě je nahrazujme pozitivníma myšlenkami. Připomínejme si svoje přednosti, svoje úspěchy a úspěchy ostatních. „když to dokázal on/ona, tak proč ne já?“

Ptejme se lidí, ke kterým vzhlížíme jak se dostali tam, kde teď jsou a přemýšlejme jak se tam dostat taky. Opravdu můžeme v dnešní době být kýmkoli a dělat cokoli. Jsme neskutečně svobodní a máme tolik možností oproti spoustě lidem po celém světě. Využijme to. Pojďme dělat to, po čem toužíme nejvíc. Naplno. Každý den.

Continue reading